تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۵
تجلیل از برگزیدگان ملی کودک و نوجوان در مهاباد

به گزارش پایگاه خبری هاژه روز شنبه مورخه  15 مهرماه از برگزیدگان ملی کودک و نوجوان شهرستان مهاباد تقدیر شد.

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان مهاباد با اشاره به تاریخچه و معرفی  معرفی کانون فکری کودک و نوجوانان ایران  شعار امسال هفته کودک را "هر کودک نشانه خداست"  اعلام کرد.

افسانه بازیار در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: کانون های فکری پرورشی کودکان و نوجوانان در کشور از طریق 970 مرکز کتابخانه پستی با روش باز و  انتشار 140 عنوان کتاب با تیراژ 3 میلیون با نوجوانان ارتباط برقرار می کنند و مربیان این مراکز  40 فعالیت فرهنگی و هنری را ارائه و آموزش  می دهند.

وی افزود: 3 مرکز فعال در سطح شهر مهاباد وجود دارد که یکی از مراکز در حوزه کتابخانه پستی فعالیت می کند. کانونهای مهاباد در سال 95 توانستند حدود 13 برگزیده از اعضای فعال در سطح ملی و بین المللی برای مهاباد افتخار بیآفرینند.

ایرج شجاعی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهابادنیز در این مراسم حضور داشت ضمن تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم گفت: عالیترین تربیت از دید رسول اکرم (ص) "نگاه ویژه به تربیت کودک است" و  باید با دنیای کودکان توجه شود "چنانکه می پرورندم می رویم" پس پرورش بد نتیجه بد را در پی خواهد داشت.

در پایان مراسم از برگزیدگان کانیاو عزیزیان و ثنا وطمانی (در بخش عکاسی)، تریفه محمودکاکی و ثمین علیزاده (اثر هنری چاپ شده در کتاب) تقدیر و از خانم شیلان ناظم زاده به عنوان مربی نمونه تجلیل گردید.