تاریخ: ۱۳۹۶/۷/۱۲
افتتاح نمایشگاه گروهی آثار طراحی و نقاشی در مهاباد
به گزارش پایگاه خبری هاژه، روز چهارشنبه 12 مهرماه نمایشگاه گروهی آثار طراحی و نقاشی گروه ژوان در نگارخانه تالار وحدت مهاباد افتتاح شد.
قادر مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مهاباددر گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: از ابتدای سالجاری تاکنون 8 نمایشگاه هنرهای تجسمی در این شهرستان برگزار گردیده واین نمایشگاه نهمین نمایشگاه در این عرصه است که با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان مهاباد برگزار می شود.
 
حامد دانشور سرپرست گروه ژوان در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: این نمایشگاه در دو سبک رئالیستی و امپرسیونیستی و با تکنیک های رنگ روغن،سیاه قلم،ذغال و کنته به مدت سه روز از 12 تا 14 مهر در نوبت عصر از ساعت 16 تا21 شب در حال برگزاری است.
در این نمایشگاه  چهل اثر از آثار آقای حامد دانشور و پنج نفر از هنرجویانش به نمایش در آمده است،شایان ذکر است عواید ناشی از برگزاری نمایشگاه و فروش تابلوها قرار است صرف امور خیریه شود.
در حاشیه مراسم افتتاحیه این نمایشگاه مرادی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان مهاباد در گفتگو با هاژه ضمن اشاره به این نکته که  این نمایشگاه هشتمین نمایشگاهی است که در زمینه نقاشی و طراحی امسال در مهاباد برگزار می شود  عنوان کرد که امید دارد مردم همچون دیگر نمایشگاه هایی که در گذشته در این شهرستان برگزار شده است از این نمایشگاه نیز استقبال  خوبی به عمل بیاورند.وی همچنین در جواب پرسش خبرنگار هاژه در مورد معضل کمبود فضا جهت برگزاری مراسمات فرهنگی و هنری اظهار داشت که به شدت پیگیر احداث فرهنگسرایی در خور شان مردم مهاباد وهنرمندان این شهر هستیم که زمین مربوطه نیز تعیین شده و طی جلساتی که با رییس برنامه و بودجه استان داشته ایم به زودی شاهد شروع بکار این پروژه خواهیم بود