تاریخ: ۱۳۹۶/۵/۲۶
از خدمات چهار ساله شورا شهر مهاباد تجلیل شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز پنج شنبه 26 مردادماه 96 با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد و برخی از نمایندگان موسسات و انجمن های فرهنگی، هنری، ادبی و زیست محیطی از فعالیت چهار ساله شورای اسلامی شهر مهاباد تقدیر به عمل آمد.

مرادی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد اظهار کرد: تعامل و همکاری شورای دوره چهارم شهر مهاباد با نهادها و ارگان های متولی امور فرهنگی بسیار سازنده و کار ساز بوده است.

وی با اشاره به اینکه هنرمندان شهرستان با روحیه ایثار و از خودگذشتگی برای پیشرفت و اعتلای جایگاه فرهنگی هنری مهاباد در تلاشند گفت: بدون شک نقش شورای شهر در کنار هنرمندان ما پر رنگ بوده و انتظار ما از اعضای محترم دوره پنجم شورا نیز این است که در امور فرهنگی همواره همراه و همیار ما باقی بمانند.

در ادامه دکتر خالق جلیل نژاد با بیان اینکه تز اصلی در شورای دوره چهارم بر پایه تعامل و صمیمیت بوده است گفت: در برخورد با شورای دوره پنجم نیز بار دیگر تعامل را پیش فرض قرار خواهیم داد و در همان حال رویکرد انتقادی نسبت به عملکرد و کارنامه آنها را حق مسلم خود می دانیم.

دکتر جلیل نژاد افزود: برخی اقدامات طی چهار سال اخیر نقطه تغییر بوده و در همان حال امکان بازگشت به وضعیت قبلی امکان پذیر نیست، چرا که بخش فرهنگی مهاباد ضمن دقت به شعارهای فرهنگی انتخاباتی کاندیداهای محترم و بخصوص منتخب از به میان آمدن تقاضاهای جدید سخن می گویند.

در ادامه بختیار پنجه ای، احمد بحری، امید خاکپور، پخشان قلندری، سید رسول نبوی، روناک خرمی، هاشم کیانی و سامان ارمی ضمن سپاسگزاری از اقدامات همه اعضای دوره چهارم شورای شهر به بیان دیدگاه های خود در حوزه فرهنگ و هنر پرداختند.

رئیس شورای دوره چهارم شهر مهاباد در این جلسه اظهار کرد: طی چهار سال اخیر اقدامات فرهنگی مهم و شاخصی در مهاباد اجرا شده است و دستیابی به اهداف بزرگتر نظیر ساخت فرهنگسرا بنا به دلایلی مقدور نشد.

سید رئوف سیدی با اشاره به وضعیت رکورد در بازار گفت: بدون شک این وضعیت بر اقدامات شورا و توسعه عمرانی و اهداف فرهنگی ما تاثیرگذار بوده است، با وجود این شورا توانست گامهای مهمی را بخصوص در زمینه فرهنگی بردارد و کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذارد.

در پایان با اهدای لوحی از فعالیت اعضای دوره چهارم شورای شهر مهاباد تقدیر به عمل آمد.