تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۱۴
متلاشی شدن باند سارقان طلاجات کودکان در بوکان
سرهنگ کارآگاه مجید محبعلی رئیس پلیس شهربوکان روز چهارشنبه 14 تیرماه ازشناسایی و دستگیری اعضای باند سارقین طلاجات کودکان در بوکان خبر داد. 
فرمانده نیروی انتظامی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد:عوامل انتظامی شهرستان با تشیکل تیم های عملیاتی از زبده ترین کارشناسان پلیس آگاهی و پلیس فتا و رصد اخبار و اطلاعات مردمی موفق شدند اعضای یک باند از سارقان را که در زمینه سرقت طلاجات کودکان فعالیت می نمودند را شناسایی و دستگیر نمایند. 
 سرهنگ محبعلی افزود: اعضای این باند که زن و شوهر میباشند در محلات بوکان با اغفال کودکان کم سن و سال ودور نمودن آنان از محل سکونت شان، در فرصت مناسب اقدام به سرقت طلاجات می نمودند.
 فرمانده انتظامی بوکان تصریح کرد: تاکنون اعضای این باند به سه فقره سرقت طلاجات کودکان اعتراف نموده اند و موضوع بازجویی از متهمان همچنان در دستورکار پلیس قرار دارد . 
وی از شهروندان خواست در صورت مواجه شدن بامسائل این چنینی بلافاصله مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی اطلاع دهند تا فرزندان شما در نیروی انتظامی آرامش را از مخلان نظم وامنیت عمومی سلب نمایند و در صورت داشتن هرگونه انتقاد، شکایت و یا تقدیر از عملکرد پلیس  با شماره تلفن ۱۹۷ مجموعه حافظان امنیت را یاری فرمایند.