تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۹
امنیت مثال زدنی و کاهش 62 درصدی جرایم سرقت در مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مهاباد، از کسب رتبه برتر انتظامی شهرستان مهاباد در بحث کاهش جرائم و آسیب های اجتماعی به ویژه سرقت و کسب رتبه برتر در استقبال از مسافرین نوروزی و تکریم ارباب رجوع خبر داد.

سرهنگ فتاح بابانژاد که به مناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر شهرستان مهاباد در نماز جمعه شهرستان مهاباد حضور داشت اظهار کرد: شهرستان مهاباد امسال پذیرای مهمان نوروزی بسیار زیادی از شهرهای توریستی کشور همچون شیراز، اصفهان و... بوده است که این امر نشانگر وجود امنیت بسیار زیاد این شهرستان است.

وی ضمن تشکر از همکاری مردم با نهادهای انتظامی اظهار کرد: اسکان و چادر زنی مسافرانی که از شیراز و شهرهای دیگر کشور و استان در پارک های سطح شهر نشانگر امنیت و تلاش ماموران و شهروندانی است که با جان و دل در راستای افزایش امنیت شهر مهاباد تلاش می کنند.

وی افزود: در راستای افزایش سطح رضایت گردشگران و مسافران نوروزی و تابستانی به کلیه ماموران انتظامی گفته شده نهایت همکاری را داشته و از جریمه آنها خودداری کنند تا رضایت بیشتری از سفر به مهاباد داشته باشند. وی همچنین از عدم جریمه خودروی نمازگزارانی که در روز جمعه در محل های پارک ممنوع خبر داد.

وی در پایان ضمن تشکر و قدردانی از تمامی ماموران نیروی انتظامی و مردم اظهار کرد: امنیت مثال زدنی و توریستی شدن مهاباد حاصل تلاش تمامی ماموران، مدیران و مردم است.