تاریخ: ۱۳۹۶/۴/۷
دومین دفتر انجمن خوشنویسان مهاباد افتتاح شد
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه به نقل از روابط عمومی انجمن خوشنویسان این مراسم روز چهارشنبه ۷ تیرماه با حضور نماینده مردم مهاباد و اعضای محترم شورای شهر و ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون آموزش وپرورش و دیگر مسئولین، اهالی فرهنگ و ادب، اصحاب رسانه،(خبرگزاری هاژه ) شاعران، نویسندگان ،هنردوستان و معتمدین شهر و اعضای انجمن خوشنویسان مهاباد برگزار گردید.
 این دفتر با توکل به خداوند سبحان و کمک خیرین بزرگوار شهرستان مهاباد جهت رفاه حال مردم هنر دوست مهاباد و بهره مندی از کلاس های آموزشی انجمن افتتاح گردید.
دراین مراسم نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی جناب مهندس محمودزاده، ریاست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای قادر مرادی، قاضی دادگستری  و استاد دانشگاه و از اعضای انجمن خوشنویسان مهاباد جناب آقای بهرام شمسی فام و سرپرست انجمن خوشنویسان مهاباد استاد آزاد محمودی ضمن ایراد بیانات ارزشمندی، دیدگاه های خود را در خصوص فعالیت های انجمن خوشنویسان مهاباد و پیشینه درخشان و پتانسیل های فراوان هنر خوشنویسی در این شهرستان و لزوم توسعه و گسترش آن ابراز نمودند.
 این دفتر که در چهارراه آزادی برج کانیا طبقه اول واقع است جهت برپایی کلاس های انجمن خوشنویسان از 10 تیرماه در خدمت همشهریان گرامی مهابادی می باشد و علاقمندان می توانند با حضور در محل نسبت به ثبت نام در کلاس ها اقدام نمایند.