تاریخ: ۱۳۹۶/۲/۲۴
ورزشکاران ربطی قهرمان مسابقات سه جانبه قویترین مردان شدند

ورزشکاران شهر ربط سردشت قهرمان مسابقات چندجانبه قویترین مردان غرب کشور در این شهر شدند.

مسئول برگزاری دومین دوره مسابقات چندجانبه قویترین مردان غرب کشور در شهر ربط، روز یکشنبه اظهار کرد: این مسابقات با حضور ورزشکارانی از 3 استان کردستان، آذربایجان غربی و البرز در سالن ورزشی شهرداری شهر ربط برگزار شد.
سلیمان قادری با بیان اینکه در این دوره از رقابت ها ورزشکاران در 2 بخش مقدماتی و فینال به مدت یک روز به رقابت پرداختند، افزود: در بخش مقدماتی ورزشکاران با اجرای بخش های بلند کردن کنده 115 کیلوگرمی به تعداد در 60 ثانیه، غلتاندن لاستیک 380 کیلویی به تعداد 8 غلت در 60 ثانیه و همچنین حمل چمدان 140 کیلوگرمی به متراژ به کار خود پایان دادند.
وی با اشاره به اینکه 6 نفر از ورزشکاران به مرحله فینال راه یافتند، ادامه داد: این ورزشکاران در بخش های اسکات تعادل 340 کیلویی به متراژ 20 متر در 60 ثانیه، لیفت 250 کیلویی به تعداد در 60 ثانیه، و سه گانه (گذاشتن گوی 140 کیلویی روی سکو و همچنین 2 غلت لاستیک و بلافاصله حمل چمدان 150 کیلویی در 75 ثانیه) رقابت کردند.
قادری اظهار کرد: در نهایت بعد از یک روز سخت و نفسگیر رضا عبادی و ریبوار احمد حمزه از ربط به ترتیب مقام اول و دوم، ناصر قسمی از مهاباد مقام سوم، میثم احمدی از کرج مقام چهارم، عبدالله محمودزاده و ادریس احمدپور از بانه به ترتیب مقام پنجم و ششم را از آن خود کردند.
به گزارش ایرنا، داوری این دوره از مسابقات را رحیم عسگری (عضوفنی کمیته قوی ترین مردان ومربی تیم ملی پاورلیفتینگ ایران) و سیروان سلیمانی برعهده داشتند و همچنین کمیته فنی نیز ایوب حسن زاده، محمد نجف زاده و سلیمان قادری بودند.
نخستین دوره این مسابقات در اسفند سال 94 در شهر ربط با حضور قهرمانان آسیا و جهان از جمله محراب فاطمی، رحیم عسگری و مجتبی ملکی برگزار شد. 
منبع: ایرنا