تاریخ: ۱۳۹۶/۱/۲۶
تصادف و آتش سوزی مرگبار در کمربندی مهاباد میاندواب

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، صبح روز شنبه 26 فروردین ماه بر اثر تصادف و آتش گرفتن خودرو مزدا دو کابین و پیکان در محور میاندوآب ـ مهاباد و مابین دو روستای لج و حاجی خوش 3 نفر در آتش سوختند و جان خود را از دست دادند.
رسول اماره فرمانده عملیات در ایستگاه 2 آتش نشانی مهاباد در گفتگو با خبرنگار هاژه گفت: راس ساعت ٨:۳۰ دقیقه صبح امروز طی تماسهای مردمی تصادف و آتش گرفتن دو خودرو در کمربندی میاندوآب ـ مهاباد مابین دو روستای حاجی خوش و لج به ایستگاه 2 آتش نشانی مهاباد اطلاع داده شد.
وی افزود: فورا یک دستگاه ماشین آتش نشانی به محل حادثه اعزام و پس از رسیدن به محل اقدام به خاموش کردن خودروهای آتش گرفته شد. 
فرمانده این عملیات ادامه داد: بعد از تصادف صورت گرفته، بر اثر انفجار کپسول گاز مایع موجود در صندوق عقب خودروی پیکان دو خودرو دچار حریق شده و متاسفانه 3 نفر از سرنشینان خودروی پیکان (2 مرد جوان و یک پسر حدودا 13 ساله) بر اثر شدت آتش سوزی جان باختند.
رسول اماره با بیان اینکه استفاده از کپسول های گاز مایع در خودروها غیرایمنی است افزود: هموطنان عزیز توجه داشته باشند استفاده از این کپسول ها خطر آتش سوزی ها را به شدت افزایش خواهد داد.
فرمانده این عملیات در پایان از تمام مردم خواست که در مواقع بحرانی و به صدا درآمدن آژیر آتش نشانی سعی کنند که در سریع ترین زمان ممکن راه را برای عبور خودروهای آتش نشانی باز کنند. 
گزارش: واحد احمدتوزه