تاریخ: ۱۴۰۲/۴/۲۰
حوادث جاده‌ای در کرمانشاه چهار فوتی و ۲۰ مصدوم برجای گذاشت
به گزارش هاژه، مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: در حوادث جاده‌ای جداگانه هفته جاری در استان چهار نفر جان خود را از دست داده و ۲۰ نفر نیز مصدوم شدند.
 
«محمدباقر محمدی» روز سه‌شنبه اظهار کرد: این تعداد فوتی و مجروح بر اثر وقوع چهار فقره تصادف جاده‌ای در محورهای استان در طول هفته جاری روی داده است.
وی گفت: در نخستین حادثه در اثر وقوع تصادف زنجیره ای در محور بیستون به میانراهان در روستای سنقر آباد هشت نفر مصدوم شدند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه؛ گفت: در ساعت ۲۱:۲۴ دقیقه روز شنبه، طی تماس تلفنی اورژانس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این جمعیت خبری مبنی بر نیاز به پشتیبانی جهت رهاسازی و انتقال حادثه دیدگان در برخورد زنجیره‌ای ۴ خودروی کامیون، پژو آردی و ۲ دستگاه سواری پراید با یکدیگر در محور بیستون _ میانراهان در روستای سنقر آباد اعلام شد.
حوادث جاده‌ای در کرمانشاه چهار فوتی و ۲۰ مصدوم برجای گذاشت
 
محمدی افزود: بلافاصله نجاتگران‌ پایگاه امداد و نجات باقرالعلوم جمعیت هلال احمر بیستون به محل حادثه اعزام شدند که موفق شدند یک مصدوم را رهاسازی و تحویل عوامل اورژانس داده و مصدومان دیگر را پس از انجام اقدامات پیش بیمارستانی به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل کنند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه گفت: در یک حادثه رانندگی دیگر نیز که همان روز در محور سراب نیلوفر به کوزران روستای چقا رضا بر اثر برخورد خودرو سمند با پراید روی داد نیز چهار نفر مصدوم شده و یک نفر نیز جان باخت.
محمدی ادامه داد: در یک حادثه جاده ای دیگر نیز که عصر روز گذشته بر اثر برخورد ۲ دستگاه خودرو پراید و تیبا در محور صحنه _ میان‌راهان به وقوع پیوست چهار نفر از سرنشینان این خودروها مصدوم شدند.
وی یادآور شد: در یک حادثه رانندگی جداگانه دیگر نیز که عصر روز گذشته در محور قروه به سنقروکلیایی به وقوع پیوست چهار نفر مصدوم و سه نفر نیز جان خود را از دست دادند.
حوادث جاده‌ای در کرمانشاه چهار فوتی و ۲۰ مصدوم برجای گذاشت
وی گفت: در ساعت ۱۹:۳۱ دقیقه عصر روز گذشته طی تماس نیرو های مردمی‌ به مرکز کنترل و هماهنگی عملیات EOC این جمعیت گزارشی مبنی بر برخورد سواری دنا با تندر ۹۰ در محور قروه به سنقروکلیایی روستای برمه اعلام شد.
محمدی افزود: بلافاصله نیروهای عملیاتی پایگاه امداد و نجات باوله جمعیت هلال احمر شهرستان سنقروکلیایی به محل حادثه اعزام شدند که پس از ارزیابی محل حادثه، افراد جان‌باخته را رهاسازی و به عوامل انتظامی حاضر در محل تحویل دادند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه اضافه کرد: مصدومین در این حادثه پس از انجام اقدامات کمک های اولیه، توسط نیرو های فوریت پزشکی به مرکز درمانی منتقل شدند./ایرنا