تاریخ: ۱۴۰۱/۶/۲۲
عوامل برپایی کورس های شبانه در بوکان دستگیر شدند
به گزارش هاژه، عوامل برپایی کورس‌های شبانه در بوکان دستگیر شدند.
 
 سرهنگ سلمان حیدری فرمانده نیروی انتظامی بوکان گفت: با توجه به درخواست‌های شهروندان مبنی بر برخورد با عوامل کورس‌های خودرویی و موتورسیکلت در سطح شهرستان، شناسایی و دستگیری عاملین اصلی این اقدامات نابهنجار در دستور کار پلیس قرار گرفت.
 
حیدری افزود: با پیگیری ها و تلاش‌های مستمر مامورین، چند نفر از برگزارکنندگان کورس های شبانه شناسایی با هماهنگی قضایی دستگیر شدند.
 
رئیس پلیس بوکان با اشاره به معرفی متهمین به همراه پرونده به مرجع قضایی تصریح کرد: معابر و خیابان ها و جاده ها مکان مناسبی برای مسابقات و حرکات نمایشی خودرو و موتورسیکلت نیست و ضمن اینکه می تواند بسیار خطرآفرین باشد نارضایتی شهروندان را به دنبال داشته و به عنوان یک جرم  با آن قاطعانه برخورد می شود.
 
وی تاکید نمود عوامل انتظامی به صورت محسوس و نامحسوس در خیابان حضور دارند در صورت مشاهده چنین اقدام هنجار شکنانه، ضمن اعمال قانون(جریمه) خودرو نیز حتی در محل سکونت راننده توقیف می‌شود و رانندگان و یا عوامل مرتبط  دستگیر و به دادسرا معرفی خواهند شد.
 
این مقام انتظامی در پایان از خانواده‌ها خواست تا نظارت و کنترل بیشتری بر فرزندان خود در این زمینه داشته باشند./صدای بوکان