تاریخ: ۱۴۰۱/۵/۲۳
لندرور دیفندر Trophy II؛ الهام گرفته از آفرود‌های قدیمی!


خودروسازی بریتانیایی لندروور به تازگی مدل فوق‌العاده محدود لندرور دیفندر Works V8 Trophy II را با الهام از میراث اکتشافی و آفرود‌های تاریخی این شرکت معرفی کرده است.


این خودرو بر اساس مدل‌های دیفندر که از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ ساخته شده بودند، طراحی شده است. هر کدام از این خودرو‌ها با سیستم تعلیق ارتقا یافته، ترمز‌های قوی‌تر و فرمان بهبود یافته‌تر بازسازی شده اند. فقط ۲۵ دستگاه از این لندرور ساخته خواهد شد که ۲۰ عدد از آن‌ها لندرور دیفندر ۹۰ و ۱۱۰ و پنج عدد از آن‌ها وانت دو کابین ۱۱۰ خواهند بود.

هر خودرو به یک موتور ۵.۰ لیتری V8 بنزینی با ۳۹۹ اسب بخار قدرت و ۳۷۹ پوند فوت گشتاور مجهز شده است و از طریق یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک حرکت می‌کند. بدنه بیرونی این خودرو با تم استتار سیاه و سفید و چرخ‌های ۱۸ اینچی مشکی براق طراحی شده است. لندروور می‌گوید این خودرو توانسته از ۲۳ زمین چالش برانگیز از جمله چالش‌های خارج از جاده و اکسپدیشن‌ها بدون مشکل عبور کند.

به نمای بیرونی این خودرو نیز با یک وینچ، یک کاپوت مشکی ساتن برای کاهش تابش خیره کننده و یک نوار نور LED به طول ۱.۲ متر تزئین شده است. این خودرو به چندین Rock slides و یک رول بار خارجی نیز مجهز شده است. یک سیستم اطلاعات سرگرمی با اتصال ماهواره‌ای و تلفن همراه توسط بخش کلاسیک این شرکت بر روی خودرو طراحی شده است.

«مایکل ون در ساند» مدیر بخش عملیات خودرو‌های ویژه جگوار لندرور می‌گوید: «دیفندر زمین‌های سراسر جهان را فتح کرده است. هر یک از ۲۵ وسیله نقلیه موجود، با عشق توسط تیم متخصصین ما تهیه، مونتاژ و بازسازی شده است و علاوه بر تحویل یک وسیله نقلیه بسیار کلکسیونی، صاحبان خودرو این فرصت منحصر به فرد را خواهند داشت تا خودروی خود را در یک رویداد سفارشی Land Rover Trophy آزمایش کنند