تاریخ: ۱۴۰۱/۵/۱۶
چگونه پست‌های پیشنهادی را از فید اینستاگرام حذف کنیم؟

راه حلی وجود دارد که بتوانید توصیه‌ها و پست‌های پیشنهادی را از فید اصلی اینستاگرام خود به مدت ۳۰ روز به تعویق بیندازید. این راه حل به تازگی در یک استوری اینستاگرام توسط آدام موسری، مدیر اینستاگرام ارائه شده است.

برخی تغییرات اخیر اینستاگرام که به تقلید از تیک تاک ایجاد شده بودند، انتقاداتی از سوی کاربران این اپلیکیشن به همراه داشته است و به دلیل نارضایتی آن‌ها از ویژگی‌های جدید، این پیام رسان قصد دارد برخی از این تغییرات را به حالت قبل بازگرداند. با این حال، این کار مانع از نمایش محتوای توصیه شده در فید شما نخواهد شد.

به گزارش هاژه به نقل از فرارو، شاید مطلع نباشید، اما راه حلی وجود دارد که بتوانید توصیه‌ها و پست‌های پیشنهادی را از فید اصلی اینستاگرام خود به مدت ۳۰ روز به تعویق بیندازید. این راه حل به تازگی در یک استوری اینستاگرام توسط آدام موسری، مدیر اینستاگرام ارائه شده است.

برای فعالسازی این قابلیت، کافی است در فید اصلی اینستاگرام خود حرکت کنید تا زمانی که با یک پست توصیه شده روبرو شوید. این پست‌ها معمولا با توضیحاتی در خصوص دلیل مشاهده آن‌ها همراه هستند؛ مانند "، چون شما یک ریلز از ____ را تماشا کردید" یا "، چون شما ____ را دنبال می‌کنید. "

روی X در سمت راست بالا پست پیشنهادی ضربه بزنید. پس از انجام این کار، متنی را خواهید دید که تأیید می‌کند پست خاص پنهان شده است. از گزینه‌های فهرست شده، روی گزینه snooze all suggested posts in feed for 30 days ضربه بزنید. پس از آن، علامت سبز رنگی ظاهر می‌شود که تأیید می‌کند فید شما تا ۳۰ روز آینده پست‌های پیشنهادی را به شما نشان نخواهد داد.

به خاطر داشته باشید که پاک کردن فید اینستاگرام از مشاهده تبلیغات درون فید اینستاگرام جلوگیری نخواهد کرد. اما این کار یک راه مفید برای کنترل بیشتر بر نحوه عملکرد برنامه خواهد بود. فراموش نکنید که اکنون می‌توانید فید خود را با ضربه زدن بر روی لوگوی اینستاگرام در سمت چپ بالا و انتخاب Following به ترتیب زمانی مرتب کنید.