تاریخ: ۱۴۰۱/۴/۷
این رفتارها مردان را روانی می‌کند!

مردان از بعضی رفتارهای خانم ها تنفر دارند و آنها را دلزده و خسته می کند مانند شخم زدن گذشته و رفتار کردن مانند یک بچه.

داشتنِ یک همسر شاد مساوی با داشتنِ یک زندگی شاد است و این توصیه ای است که خیلی از مردان باید به آن دقت کنند و همسر خود را شاد نگه دارند؛ اما در مقابل خانم ها هم وظایفی دارند.‌

اگر شما هم جزو آن دسته از خانم هایی هستید که نمی دانید باید چه رفتار هایی را انجام دهید و از چه رفتار هایی اجتناب کنید، در این قسمت ما را همراهی کنید تا به شما توضیح دهیم که چه رفتارهایی شوهرتان را خسته یا دلزده می کند.

هرگز راضی نمی شوید

یکی از خسته کننده ترین رفتار های خانم ها برای مردان زمانی است که آن ها تلاش می کنند تا خانم خود را شاد نگه دارند؛ اما خانم هرگز احساس شادی نکرده و از چیزی حسِ رضایت پیدا نمی کند.

در چنین حالتی احتمالاً مرد تلاش خود را می کند اما زمانی که خانم را راضی و شاد نمی بینند، از تلاش کردن دست می کشد‌ و به مرور دلزده و خسته خواهد شد.

طرز فکر غلط داشتن

شاید شما خیلی از مواقع به طرز فکر و رفتارتان حق بدهید؛ اما در واقع سخت در اشتباه هستید و باید تجدید نظر کنید.

احتمالا شما همسرتان را صادقانه دوست دارید؛ اما فشار کار و زندگی و مسئولیت بچه ها شما را به ستوه آورده و به همین دلیل ممکن است که بی منطق شوید و طرز فکر غلطی در مورد بعضی از مسائل داشته باشید که در چنین حالتی همسرتان را از خود دور خواهید کرد.

با همسرتان مانند یک بچه رفتار می کنید

یکی از مهم ترین نیاز های مردان احترام است. زمانی که شما با همسرتان مانند یک بچه رفتار می کنید. او را در مورد کارهای خانه و اشتباهاتش سرزنش می کنید جز اینکه به یک مرد بالغ بی احترامی کرده باشید؛ کاری از پیش نبرده اید و فقط باعث درگیری خواهید شد. این رفتار اصلا مناسب نیست؛ همین هم باعث می‌ شود که همسرتان از شما خسته و دلزده شود.

مدام گذشته را شخم می زنید

شاید همسرتان در گذشته اشتباهی انجام داده و همه چیز هم تمام شده است؛ اما این که شما مدام گذشته را شخم می زنید، سر هر مسئله ای اشتباه او را یادآوری می کنید. از کلماتی مانند «همیشه» یا «هر بار» استفاده می ‌کنید.

اگرچه می‌دانید که این کار درست نیست و باعث تحقیر همسرتان می شود اما باز هم ان را تکرار می کنید که این مبارزه هرگز منصفانه نیست و او زودتر از آنچه فکرش را می کنید؛ از شما خسته خواهد شد.

برای او زمان نمی‌ گذارید

شما باید در زندگی برای همسرتان زمان بگذارید. اگر خود را یک خانم قهرمان و موفق می‌دانید و به خود افتخار می کنید که مدام در حال تمرکز روی کارتان هستید.

باید کمی در این باره تجدید نظر کنید و زمان بیشتری را در کنار همسرتان باشید؛ در غیر این صورت این رفتارتان باعث می شود که شوهرتان خیلی زود از شما خسته شود.