تاریخ: ۱۴۰۱/۳/۱۶
یک دانش آموز دختر و راننده خودروی پراید جان باختند

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مهاباد گفت: تصادف بین 3 خودرو در محور مهاباد – سردشت 2 کشته و سه مجروح برجای گذاشت.

رحمان احمدی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: لحظاتی پیش تصادف بین 3 خودروی پراید، پژو و تویوتا در محور مهاباد – سردشت حوالی سه راهی روستای آفان روی داد و در اثر آن 2 سرنشین خودروی پراید جان خود را از دست دادند و 3 نفر سرنشین دیگر این خودرو مجروح شدند، راننده خودروی تویوتا نیز مجروح شده است.

وی افزود: سرنشینان پراید، دانش آموزان نوجوان(دختر) روستاهای بخش خلیفان بودند که برای امتحانات صبح امروز به سمت مهاباد در حرکت بودند که خودروی تویوتا با آنها برخورد کرد.

احمدی با بیان اینکه علت حادثه در دست بررسی است، تصریح کرد: نیروهای سازمان آتش نشانی با استفاده از ست هیدرولیکی مخصوص تصادفات جنازه ها را رهاسازی کرده و طی هماهنگی با فوریت‌های پزشکی و فوت بر آنان را تحویل داده و محیط را ایمن سازی کردند.

عکس: اداره ارتباطات شهرداری مهاباد 
اصلاحیه//
درحالیکه پیش‌تر سازمان آتش‌نشانی مهاباد از فوت 2 دانش آموز و راننده خودروی پراید خبر داده بود، اما دقایقی پیش مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی در تماس مجدد با هاژه، شمار قربانیان را 2 نفر اعلام کرد.

به گفته رحمان احمدی، یک دانش آموز و راننده خودروی پراید در این حادثه در دم جان باخته و یکی از مجروحان که حال وی وخیم بوده به بیمارستان منتقل شده است.