تاریخ: ۱۴۰۱/۱/۲
نمایشگاه "بازارچه نوروزی" در مهاباد گشایش یافت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه، امروز سه‌شنبه 2 فروردین نمایشگاه صنایع دستی، مواد خوراکی خانگی و محصولات فرهنگی در سالن وحدت شهر مهاباد آغاز به کار کرد.

شادی حسینی‌اصل، مسوول امور بانوان کانون مساجد شهرستان مهاباد و مسوول برگزاری این نمایشگاه در گفتگو با هاژه گفت: نمایشگاه "بازارچه نوروزی" با هدف ایجاد اشتغال برای جوامع محلی به مدت ده روز از 2 الی 12 فروردین در سالن وحدت شهرداری مهاباد گشایش یافت.

حسینی‌اصل در ادامه اظهار داشت: این نمایشگاه دارای 75 غرفه در بخش‌های صنایع دستی، محصولات فرهنگی، تولیدات خوراکی و غیرخوراکی خانگی، محصولات طبیعی، عرقیات و داروهای گیاهی می‌باشد.

مسوول برگزاری نمایشگاه با اشاره به حمایت‌های صورت گرفته از نمایشگاه افزود: نمایشگاه "بازارچه نوروزی" در ادامه دیگر نمایشگاه‌های برگزار‌ شده در دهه فجر سال گذشته است که با حمایت مسوولان شهرستانی در حال برگزاریست.

محمد ارجمندی، مسوول کانون مساجد شهرستان مهاباد در رابطه با برپایی و تداوم این نمایشکاه به هاژه گفت: بنا به درخواست غرفه‌داران این نمایشگاه مبنی بر استمرار و تداوم نمایشگاه‌، کانون مساجد سعی دارد تا نمایشگاه‌هایی در این راستا در حاشیه شهر مهاباد و به صورت دوره‌ای برپا کند.

به گزارش هاژه، دائمی‌شدن نمایشگاه صنایع دستی و تولیدات خانگی یکی از مطالبات غرفه‌داران این نمایشگاه بود. با توجه به توانمندی‌های موجود در جوامع محلی در زمینه‌ تولید محصولات خانگی، می‌طلبد که مسوولان در راستای دا‌ئمی کردن اینگونه نمایشگاه‌ها گام بردارند.