تاریخ: ۱۴۰۰/۹/۳
نمایش اقتدار بسیج در مهاباد با حضور نسل‌های مختلف

 سرهنگ نقشی افزود: بسیج از مردم و برای مردم است و برای پاسداری از این مرز و بوم، زمان و مکان نمی‌شناسد و همیشه آماده جانفشانی و ادامه راه شهدای انقلاب اسلامی است.

وی اضافه کرد: شهدا بویژه سردار حاج قاسم سلیمانی روحیه و فرهنگ بسیجی و شجاعت بسیجیان را به دنیا معرفی کردند و ما هم باید با پیروی از فرمایشات مقام معظم رهبری ادامه دهنده تفکر و روحیه حاج قاسم باشیم تا همیشه سربلند و مقتدر باشیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه مهاباد هم در همایش بزرگ بسیجیان گفت: وظیفه داریم راوی رشادت‌ها و دلیری‌های پاسداران این مرز و بوم باشیم و دین خودمان را ادا کنیم.

خدرلو افزود: ما امروز باید با الگوگیری از حاج قاسم، مرد عمل و خدمت باشیم و از دل برای هموطنانمان جهادگونه اقدام کنیم تا نامی جاودان در تاریخ از خود به یادگار بگذاریم.

وی بیان کرد: امروز یکی از بازوهای توانمند دولت در رفع محرومیت و مدیریت بحران بسیجیانی هستند که بدون هیچ چشم‌داشتی پا به میدان می‌گذارند و جانانه جهاد را معنا می‌کنند.

 فرماندار مهاباد گفت: باید فرهنگ و ایثار و شجاعت  بسیجیان بویژه عشایر غیور منگور را به نسل‌های منتقل کنیم زیرا این راه، مسیر تحکیم عزت و اقتدار هرچه بیشتر کشور عزیزمان است.

فرماندار مهاباد با اشاره به جنگ نرم افزود: دشمنان با صرف هزینه های بسیاری از هر فرصتی برای ضربه زدن به ما و توانمندی های ما بهره می‌گیرد و قصد دارد با برنامه های مختلف نا امیدی را جایگزین امیدواری کند اما با توکل به خدا و درایت ایرانیان تاکنون چیزی جز شرمساری نصیبشان نشده است.

در پایان این همایش از خانواده های معظم شهدا و بسیجیان برتر در حوزه های مختلف شهرستان تجلیل شد.