تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۱۲
منتشرکننده تصاویر مجالس عروسی در فضای مجازی در بانه دستگیر شد

فرمانده نیروی انتظامی بانه گفت: ماموران پلیس فتای این شهرستان موفق شدند فردی را که تصاویر مجالس عروسی را در فضای مجازی انتشار می داد، دستگیر کنند.

به گزارش پایگا خبری – تحلیلی هاژه، سرهنگ فرزاد کریمی روز یکشنبه افزود: فردی که در فضای مجازی 'اینستاگرام' تصاویر مجلس عروسی را منتشر می کرد توسط پلیس فتای شهرستان شناسایی و دستگیر شد.
او اضافه کرد: با پیگیرهای انجام شده توسط کارشناسان پلیس فتای شهرستان بانه و رصد کردن این تصاویر در شبکه اجتماعی 'اینستا گرام' صفحه اصلی که تصاویر را منتشر می کرد، مشخص شد.
وی اظهار کرد: این شخص تصاویر مجالس عروسی را به نام آتلیه ای در بانه به اشتراک گذاشته بود که مشخص شد این فرد با هدف تبلیغ آتلیه خود عکس های مجالس عروسی مشتریان خود را بدون رعایت موازین عرفی، شرعی، قوانین و مقرارت صنفی در شبکه اجتماعی ' اینستاگرام' منتشر می کرد.


سرهنگ کریمی گفت: مالک آتلیه با دستور مقام قضایی دستگیر شد که در بازجوی ها انجام شده اظهار داشته این اقدام را با هدف اقتصادی و در راستای کسب درآمد و جذب مشتری انجام داده و از کرده خود پشیمان است.
وی اظهار کرد: متهم پس از دستگیری با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی داده شد.
فرمانده نیروی انتظامی بانه از شهروندان خواست در تصویر و فیلم برداری از مجالس و مراسم های خود از آتلیه های معتبر و اشخاصی که به آنها اطمینان کامل دارند، استفاده کنند.