تاریخ: ۱۳۹۵/۱۰/۶
سارق اشیای قیمتی خودرو در میاندوآب دستگیر شد
فرمانده انتظامی میاندوآب گفت: سارق اشیای قیمتی داخل خودرو در میاندوآب دستگیر شد.

به گزارش هاژه به نقل از فارس، حسین شیخ‌نژاد دستگیری فرد سارق در شهرستان میاندوآب خبر داد و اظهار داشت: این سارق اقدام به سرقت از محتویات داخل خودرو می‌کرد.

وی تصریح کرد: با طرح شکایت تعدادی از مالباختگان در میاندوآب، مبنی بر سرقت پول و اشیای قیمتی از داخل خودرو، موضوع در دستور کار پلیس انتظامی شهرستان میاندوآب قرار گرفت.

فرمانده انتظامی میاندوآب اعلام کرد: در این خصوص تحقیقات آغاز و با بررسی موضوع، سارق مورد شناسایی قرار گرفته و طی عملیات غافلگیر کننده‌ای وی در مخفیگاهش مورد شناسایی و دستگیری قرار گرفت.

این مسؤول اضافه کرد: در بازجویی‌های اولیه، متهم به 16 فقره سرقت محتویات خودرو که عموما پول بود اعتراف کرد که در این سرقت‌ها 500 میلیون ریال پول توسط وی به سرقت برده شده بود.

شیخ‌نژاد ادامه داد: لازم است مردم نیز در راستای نگهداری از اموال خود به نحو شایسته‌ای توجه داشته باشند تا مورد طعمه سارقان قرار نگیرند و موجبات دردسر افراد فراهم نشود.

فرمانده انتظامی میاندوآب یادآور شد: در این عملیات یک نفر به عنوان سارق دستگیر و برای سیر مراحل قانونی، با تشکیل پرونده مقدماتی راهی مراجع قضایی شهرستان میاندوآب شد.

این مسؤول افزود: استفاده از قفل فرمان، دزدگیر خودرو، بسته بودن دربهای خودرو، رها نکردن خودرو در حالی که سویچ روی خودرو است و عدم قرار دادن اشیای قیمتی در داخل خودرو، زمینه کاهش سرقت را نیز فراهم می‌آورد.