تاریخ: ۱۳۹۹/۱/۱۴
تقدیر شهروندان از خیر بزرگ در مهاباد/ درخواست برای حمایت از اقشار آسیب پذیر
به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هاژه، اهدای تجهیزات بیمارستانی از سوی یک خیر که هویت خود را رسانه‌ای نکرد با موجی از تقدیر و تشکر در مهاباد همراه بود.

اقدام قابل تحسین این خیر حتی انتظارات را در حوزه پزشکی و بهداشتی افزایش داده است.

بسیاری از شهروندان و نخبگان با ارسال پیام و تماس با هاژه خواستار تقدیر و پیام تبریک از این خیر از طریق این رسانه شده‌اند.

ارسال این تجهیزات به بیمارستان مهاباد در حالی‌ صورت گرفت این مرکز درمانی با کمبود شدید تجهیزات و ملزومات پزشکی روبرو بوده و در صورتی که خیرین شهرستان برای حمایت از حوزه درمان ورود پیدا نمی‌کردند، این شهر افزایش شدید تلفات انسانی و اجتماعی  را تجربه می‌کرد.

بسیاری از شهروندان نیز ضمن تقدیر از این خیر خواستار ورود وی و سایر خیرین برای حمایت از اقشار آسیب پذیر محلات حاشیه‌ای شهر مهاباد شده‌اند.

به گزارش هاژه در روزهای گذشته اقدامات ارزشمندی از سوی خیرین برای تجهیز و خرید ملزومان بهداشتی و درمانی در این شهرستان صورت گرفته و شهروندان مهابادی نیز با همکاری خوبی برای اجرای قرنطینه در شهر داشته‌اند اما  تداوم تعطیلی‌ها بر وضعیت بسیاری از بازاریان بی‌بضاعت و اقشار آسیب پذیر محلات مختلف تأثیر گذاشته است.
در روزهای گذشته تعدادی از سازمان‌های مردم نهاد‌، خیرین و رسانه‌ها خواستار ایجاد یک پویش واحد برای تهیه بسته معیشتی جهت حمایت از اقشار آسیب پذیر شده‌اند.
به گزارش هاژه، در چند روز گذشته یکی از خیرین که هویت خود را رسانه‌ای نکرده با اهدای چندین دستگاه و تجهیزات بیمارستانی به ارزش 3 میلیارد تومان گامی ارزشمند را در راستای خدمت به شهروندان برداشت.