تاریخ: ۱۳۹۸/۱۱/۲۱
دعوت امام جمعه و فرماندار مهاباد از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، امام جمعه و معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان مهاباد با انتشار پیامی  از مردم برای شرکت در راهپیمایی 22 بهمن دعوت کردند.
متن پیام به شرح زیر است:
بدون شک راهپیمایی 22 بهمن جلوه ای از ایمان، وحدت و اقتدار ملت ایران در حمایت از نهضت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا و ارزشهای اسلام است.
انقلاب اسلامی ایران در یوم الله بیست و دوم بهمن ماه 1357 معجزه قرن و مهمترین رویداد در صحنه منطقه ای و بین المللی به رهبری حضرت امام خمینی(ره) بود که تحول و دگرگونی عظیمی در عرصه های مختلف در پی داشته و با احیای هویت دینی و ایجاد وحدت و همبستگی اسلامی در گذر چهار دهه ای خود دستاوردهای فراوانی از جمله قطع وابستگی سیاسی و فرهنگی از بیگانگان، خودباوری، استقلال طلبی، عدالت خواهی، رشد اقتصادی و آزادی توأم با مسئولیت انسانی داشته است.
ملت شریف ایران بویژه مردم همیشه در صحنه شهرستان مهاباد در راهپیمایی بیست و دوم بهمن چهل ویکمین  سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به منظور پاسداشت آرمان ها و دستاوردهای این انقلاب الهی و بر حسب وظیفه دینی و انقلابی، با حضور حداکثری خود کاخ طمع و دسیسه های دشمنان را در هم شکسته و عزم و اراده راسخ خود را به رخ جهانیان خواهند کشید.
اینجانبان ضمن گرامیداشت یوم الله 22 بهمن و پاسداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم و ایثارگران،  وبه ویژه در چهلم سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی از تمامی آحاد جامعه و اقشار مختلف مردم شهرستان مهاباد برای شرکت در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن دعوت می نمایم. از درگاه خداوند بزرگ، توفیق و سربلندی همه‌ی مردم ایران در پاسداری از ارزش‌های راستین اسلام و انقلاب را مسئلت داریم.