تاریخ: ۱۳۹۸/۶/۲۳
بزرگترین مجتمع خدماتی رفاهی استان در مهاباد کلنگ زنی شد
به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهوری و مسوولان استان آذربایجان غربی بزرگترین مجتمع خدماتی رفاهی استان با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد تومان در مهاباد کلنگ زنی شد.
حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور در این مراسم اظهار کرد: دولت نگاه ویژه‌ای به سرمایه گذاران و افرادی که شغل ایجاد می‌کنند دارد.
وی افزود: عملیات آبرسانی به 141 روستای شهرستان مهاباد نیز درحال اجرا است و تلاش بر این است روستاهای کشور توسعه پیدا کنند و معضلات اجتماعی ناشی از مهاجرت روستاییان به شهر به حداقل برسد.
امیری با بیان اینکه 2 پروژه کلان در شهرستان بوکان افتتاح و یک پروژه آبرسانی کلنگ زنی شده است، افزود: صبح امروز  پروژه‌های  سیلوی 70 هزار تنی و پل روگذر شهر بوکان افتتاح و عملیات اجرایی آبرسانی به 156 روستا با اعتباری بالغ بر 290 میلیارد تومان اعتبار آغاز شد.
شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی نیز در تشریح  مشخصات پروژه مجتمع رفاهی خدماتی اظهار کرد: این پروژه در مساحت 20 هزار و 973 متر و 7 هزار متر مربع عرصه توسط حاج رضا سواری از کارآفرینان برجسته کشور احداث می‌شود.
وی افزود: 26 مجتمع خدماتی رفاهی در استان درحال ساخت می‌باشد ولی این مجتمع جزو بزرگ‌ترین مجتمع‌های استان خواهد بود.
شکری تصریح کرد: این پروژه با اعتباری بالغ بر 42 میلیارد تومان شامل هتل، تالار پذیرایی، جایگاه سوخت، اقامتگاه بوم گردی و ایستگاه آتش نشانی خواهد بود.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن تقدیر از حضور معاون پارلمانی رییس جمهور در مهاباد اظهار کرد: به عنوان نماینده مردم شهرستان انتقاداتی از عملکرد دولت داشته‌ایم اما در چند سال گذشته اقداماتی بسیار مهمی برای توسعه زیر ساختهای این شهرستان صورت گرفته است.
جلال محمودزاده افزود: تصفیه خانه آب شرب مهاباد، احداث بیمارستان 350 تخت‌خوابی، بیمارستان تأمین اجتماعی، آبرسانی به 141 روستا و پروژه آبیاری تحت فشار دشت مهاباد و چندین پروژه دیگر از طرح‌های بسیار ارزشمند چند سال گذشته دولت در این شهرستان است.
وی ضمن تقدیر از تلاش کارآفرین نمونه کشوری در ایجاد اشتغال جوانان اظهار کرد: حاج رضا سواری در چند بخش مختلف زمینه را برای اشتغال بسیاری از جوانان شهرستان ایجاد نموده است.