تاریخ: ۱۳۹۸/۶/۶
کلنگ زنی دومین سالن سرپوشیده چمن مصنوعی سرپوشیده دانشگاه پیام نور مهاباد

به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی هاژه، دومین سالن سرپوشیده چمن مصنوعی سرپوشیده دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با حضور مسوولان شهرستان کلنگ زنی شد.

معروف خلیلی رییس دانشگاه پیام نور شهر مهاباد در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد برای اولین بار در سطح دانشگاه‌های پیام نور کشور عملیات اجرایی پروژه احداث دومین سالن سرپوشیده چمن مصنوعی با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 600 میلیون تومان با مشارکت بخش خصوصی کلنگ زنی می‌شود.

وی افزود: با توجه به آغاز عملیات و تسریع در روند کار علی رغم تعیین زمان 6 ماهه برای اتمام آن پیش بینی می‌شود در 4 ماه آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

خلیلی تصریح کرد: درحال حاضر 1 سوله ورزشی استاندارد با مساحت 2 هزار 500 مترمربع و 1 سالن سرپوشیده چمن مصنوعی با مساحت 1 هزار و 500 متر مربع در محوطه این دانشگاه احداث شده و با افتتاح این چمن ورزشی فضای ورزشی دانشگاه پیام نور مهاباد بالاتر از سطح استاندارهای ملی قرار می‌گیرد.

رییس دانشگاه پیام نور شهر مهاباد در ادامه اظهار کرد: این میزان سرانه ورزشی به نسبت دانشجو در سطح کشور بی نظیر است.

معروف خلیلی در پایان از ورود دانشگاه پیام نور مهاباد به عرصه توریسم ورزشی خبر داد و گفت: پتانسیل خوبی برای توسعه ورزش در بیشتر رشته‌های ورزشی در این دانشگاه و شهرستان ایجاد شده است.