تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۵
دستگیری قاتل یک ساعت پس از وقوع جنایت
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه،  معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، از شناسایی و دستگیری فرد قاتل حدود یک ساعت پس از ارتکاب جنایت در شهر کرمانشاه خبر داد.
سرهنگ «محمدرضا آمویی» اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره درگیری در محله شاطرآباد بلافاصله ماموران یگان فوریت شهرستان کرمانشاه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد که جوانی 32 ساله و متاهل بر اثر اصابت ضربات چاقو به سر و صورتش به شدت مجروح و در حین انتقال به بیمارستان جان خود را از دست داده است.
سرهنگ آمویی با بیان اینکه دستگیری قاتل در دستور کار ماموران کلانتری 20 حافظیه قرار گرفت، افزود: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه قاتل شدند.
معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه تصریح کرد: در حالی که هنوز ساعتی از وقوع قتل نگذشته بود، ماموران کلانتری پس از دریافت مجوز قضائی موفق به ورود در مخفیگاه قاتل فراری شده و او را دستگیر کردند.
وی ادامه داد: متهم به قتل در بازجویی ها اتهام خود را پذیرفت و هدفش را از وقوع چنین جنایتی مشکلات فردی با مقتول عنوان کرد.
سرهنگ آمویی در پایان با دعوت عموم شهروندان به آرامش در هنگام عصبانیت و پرهیز از انجام اقدام خودسرانه، در صورت مواجه شدن با هرگونه مشکلی از طریق مراجع ذی صلاح به حل آن بپردازند.
منبع: ایرنا